Powrót do aktualności

Stypendium na 10-lecie FAJ

Z okazji naszego jubileuszu rusza konkurs stypendialny dla studentów, którzy oprócz nauki stawiają na dzielenie się swoją wiedzą z innymi.

 

Jubileuszowy konkurs stypendialny FAJ ma na celu nie tylko uświetnienie obchodów 10-lecia istnienia Fundacji Aleksandra Jabłońskiego, ale przede wszystkim docenienie oraz wsparcie rozwoju studentów wykazujących aktywność w obszarze promocji i popularyzacji nauk ścisłych.

Nie jest to typowy konkurs stypendialny. Fundacja od początku swojego istnienia mocno angażuje się w popularyzację fizyki i nauk ścisłych głównie wśród dzieci i młodzieży. Dlatego ten konkurs dedykowany jest do osób, którzy czują ducha Fundacji i dla których popularyzacja jest bliska sercu.

Aby zdobyć stypendium w wysokości 1 000 zł wystarczy przesłać swoje zgłoszenie zawierające wykaz swoich działań popularyzatorskich i naukowych. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Terminarz Konkursu:

  • ogłoszenie Konkursu: 9 marca 2020,
  • termin przyjmowania zgłoszeń: 30 marca 2020 (do godz. 15:00),
  • ogłoszenie listy finalistów: 7 kwietnia 2020,
  • wypłata stypendium: 30 kwietnia 2020.

Fundatorem nagrody jest Fundacja Aleksandra Jabłońskiego oraz darczyńcy, którzy w okresie wrzesień-grudzień 2019 wsparli swoimi datkami tę inicjatywę. Dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszeniowa

Klauzula informacyjna

Powrót do aktualności